Zestawienie wyników z przedłużonego weekendu 24 - 27.02 gotowe! :)

2017-02-28
Domyślny administrator

Poniżej prezentujemy wyniki meczów rozegranych podczas weekendu 24 - 27 lutego 2017 roku w ramach rozgrywek WZKosz.

Grupa27

3 LIGA MĘSKA

MKK Pyra Poznań 79 – 50 Sklep Polski MKK Gniezno

KS KOSZ Pleszew 92 – 62 KS Basket Piła

 

MĘSKA LIGA JUNIORÓW

Sklep Polski MKK Gniezno 123 – 67 BC OBRA Kościan

KT KOSZ Kalisz 30 – 65 BC OBRA Kościan

MKS MOS Konin 82 – 68 RKKS RAWIA Rawicz

KS STAL Ostrów Wlkp. 92 – 43 RKKS RAWIA Rawicz

Biofarm Basket Junior Poznań 105 – 61 RKKS RAWIA Rawicz

 

MĘSKA LIGA KADETÓW A

MKK Pyra Poznań 79 – 69 Biofarm Basket Junior Poznań

UKS MiKST Międzychód 59 – 76 UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.

 

MĘSKA LIGA MŁODZIKÓW STARSZYCH

RKKS RAWIA Rawicz 49 – 68 Biofarm Basket Junior Poznań

UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. 121 – 39 KT KOSZ Kalisz

Biofarm Basket Junior Poznań 65 – 52 MKK Pyra Poznań

 

MĘSKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH - A

ZS Wielichowo 85 – 40 MKS MOS Konin

UKKS ISKRA Osieczna 45 – 67 ZS Wielichowo

Biofarm Basket Junior Poznań 59 – 65 UKS Piątka Ostrów Wlkp.

 

MĘSKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH – B

BC Obra Kościan 107 – 23 UKS Olimpijczyk II Ostrów Wlkp.

Biofarm Basket Junior Suchy Las 46 – 72 MKS MOS Śrem

BM SLAM Stal Ostrów Wlkp. 43 – 91 Sklep Polski MKK Gniezno

 

II LIGA KOBIET

KSK STAL Brzeg 49 – 54 TS Ostrovia Ostrów Wlkp.

MAXIMUS GOKiS Kąty Wrocławskie 63 – 77 ENEA AZS Poznań

KS Wichoś Jelenia Góra 66 – 61 KS ONE TEAM Ostrów Wlkp.

 

KOBIECA LIGA KADETEK – A

UKS Kormoran Sieraków 70 – 59 MUKS Poznań

ENEA AZS Poznań 64 – 47 UKS Basket Ostrów Wlkp.

 

KOBIECA LIGA KADETEK - B

UKKS ISKRY Osieczna 70 – 58 MKS MOS Konin

MKS Opalenica 101 – 26 UKS Olimp Rawicz

 

KOBIECA LIGA MŁODZICZEK STARSZYCH

MUKS Poznań 74 – 42 UKS Lider II Swarzędz

UKS Basket Ostrów Wlkp. 37 – 69 MKS Tęcza Leszno

 

KOBIECA LIGA MŁODZICZEK MŁODSZYCH – A

KK Rycerze Rydzyna 46 – 47 KS Play Basket Kraszewice

UKS Olimpijczyk II Ostrów Wlkp. 18 – 45 UKS Olimp Rawicz

UKS Olimpijczyk I Ostrów Wlkp. 56 – 50 MKS Tęcza Leszno

 

KOBIECA LIGA MŁODZICZEK MŁODSZYCH – B

UKS Delfin Kłecko 61 – 44 OKSiR Witkowo

MUKS I Poznań 121 – 28 UKS Krzesiny

 

KOBIECA LIGA MŁODZICZEK MŁODSZYCH – C

MUKS II Poznań 89 – 38 ENEA AZS Poznań

UKS Dream Team Nowy Tomyśl 87 – 55 MKS Opalenica

MUKS Kórnik 47 – 53 ENEA Basket Piła

Galeria zdjęć